Hlasujte pro nás v druhém hole SONB - TADY
Všem co nám dají hlas moc děkujeme! :)

!!! REKONSTRUKCE BLOGU !!!

New York City

2.Díl - New York City

1. září 2009 v 18:52 | DeN!sSsQ@
Konečně jsem nafotila další díl komixu NYC.Tak doufám že se bude líbit. =)
PS:Díl je hodně krátkej!!!
PLS KOMENTY !!! =)
Když jsme dorazili na letiště,čekali jsme tam asi dvacet minut než nám poletí letadlo.Let trval přibližně sedm hodin,skoro celou cestu jsem spala takže jsem vůbec nevnímala to,že už jsme v New Yorku.
KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK

1.Díl - New York City

2. srpna 2009 v 10:33 | DeN!sSsQ@
Konečně je tady první díl komixu New York City.Tenhle díl je docela oničem.Rozjede se to až tak ve třetím díle.
PS:Dívala jsem se kolik lidí četlo úvod,bylo jich docela hodně,ale komentáře tam byli jenom dva.Tak prosím kdo si tenhle díl přečtete napište aspoň jeden krátkej komentík.(reklamy ne!!!)Děkuju! =)
KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK
Konečně sedím v letadle a přemýšlím nad tím co všechno se dneska stalo.Asi bych vám to měla říct všechno od začátku.Začneme od chvíle kdy jsem se probudila.

New York City - úvod

16. července 2009 v 14:19 | Denisa
Tak a je tady úvod nového komixu New York City.Doufám že si to aspoň někdo přečte. =o)

ÚVOD

Ahojky,no tak tohle jsem já,Kelly Jamesová.Je mi 15 let.Bydlím v Praze ale za týden se stěhujeme do New Yorku.Bydlí tam můj táta,který mě chce vídat častěji.Tak proto mě a mámě koupil v New Yorku dům.Docela se tam už těším.Nikdy jsem tam ještě nebyla a ani tam nikoho neznám.Ale doufám že to tam nějak zvládnu. =o)

Mno a tahle stará paní je moje mamka. =oD To ne,zas tak stará neni,je jí 34 let a podle mě vypadá celkem mladě.Pracovala jako učitelka ve školce ale když se teď stěhujeme do New Yorku bude módní návrhářka v jedné docela velké firmě která se jmenuje ,,H&M Móda".
 
 

Reklama